//
Stowarzyszenie Kropla

XII Akcja Charytatywna Tarnowska Kropla

Stowarzyszenie ,,Kropla” serdecznie zaprasza na szkolenie w zakresie sposobów pomocy chorym na nowotwory krwi oraz ich rodzinom, które odbędzie się w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej i Katolickiego Gimnazjum w Tarnowie przy ul. Warzywnej 3, 05 listopada 2014 r. w godzinach od 17.00 do 19.00.

Program spotkania:

  • 17.00-17.30 – prezentacja filmu ,,Życie dla życia
  • 17.40-19.00 – przedstawienie skutecznych sposobów pomocy w Polsce chorym na nowotwory oraz organizowania pomocy w lokalnych społecznościach:
    • przedstawienie przebiegu akcji rekrutacji honorowych dawców szpiku z Tarnowa i okolic: ,,Święty Mikołaj inaczej – dzieląc się szpikiem dajesz życie ” organizowanej 5 grudnia 2014r. w budynku Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Goldhammera 3
    • informacje na temat akcji pomocy rzeczowej dla Kliniki Transplantacji Szpiku Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wrocławskiej Akademii Medycznej.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w szkoleniu po jednym przedstawicielu ze szkoły lub innej instytucji pod adresem kropla@kropla.okay.pl do dnia 03.11.2014 r. Należy podać: Imię i nazwisko uczestnika szkolenia oraz nazwę i adres reprezentowanej szkoły lub innej instytucji.

O udziale w szkoleniu decyduje termin zgłoszenia.

Reklamy

Dyskusja

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Reklamy